Čistili sme lesopark

Ako je už niekoľko rokov dobrým zvykom, tak aj tentoraz sme jednu aprílovú sobotu  - 18.4. 2015 ,venovali aktívnemu oddychu v prírode - vyzbierali sme Lesopark od odpadkov. Našli sme množstvo papierov, plechoviek, fliaš, ale aj staré klimatizácie, či odev. Po dobre vykonanej práci sme si oddýchli pri opekaní a jedení špekáčiek, nasledovala malá prednáška o lesných zvieratkách, hlavne o medveďovi, srnkách a svišťoch. Nakoniec sme si zasúťažili v rôznych disciplínach a boli sme odmenení drobnými sladkosťami. Aj keď bolo chladno, zišlo sa nás hodne. Spravili sme niečo pre prírodu a zároveň aj pre svoje zdravie.
Text a foto:  Johnny

  • DSCN1159
  • DSCN1148
  • DSCN1134
  • DSCN1156
  • DSCN1124
  • DSCN1129